Není jasné, na které pozici se James zatím ujme
نوشته شده توسط : Anny

James Rodriguez vypadá, že v sobotu začne s Real Mallorca proti Real Mallorca. Zranění Luka Modric, Toni Kroos a Lucas Vazquez otevřeli kolumbijský prostor na středním poli Zinedine Zidane. James na sobě Fotbalové dresy strávil mezinárodní přestávkový trénink ve Valdebebasu, když se chystá zahájit svůj první start do Los Blancos od 22. září. S otázkami stále nad kondicí Garetha Baleho není jasné, na které pozici se James zatím ujme.

Druhý výlet v reálném Madridu z kampaně Ligy mistrů v Madridu přinesl důležité vítězství v Istanbulu, když běloši viděli Galatasaraye, aby se přesunul na druhé místo ve skupině A. Madridistové se hned od začátku dobře soustředili, přičemž Valverde opět získal majetek v prvním pohybem zápasu a během několika vteřin Rodrygo prorazil do schránky hostitelů a našel Hazarda, jehož úsilí bylo odkloněno.

Modric na sobě Fotbalové dresy Real Madrid vyhrál vydání 2018 poté, co přivedl Chorvatsko do finále Světového poháru krátce po přidání třetí po sobě jdoucí Ligy mistrů k vavřínům s Madridem, s omezujícím strunovým stahovačem na svém zdvořilém vrcholu během velké části sezóny 2017–1818 pod Zinedine Zidane. Od té doby však pokles byl prudký, a to jak z hlediska individuálních výkonů, tak kolektivně v Bernabéu, v náboru, formě a výsledcích.